• Новак
RINYIN 925 Фунта Сребрен Ѓердан Мода Накит 1mm 16/18/20/22/24 Инчи Кутија Синџир

RINYIN 925 Фунта Сребрен Ѓердан Мода Накит 1mm 16/18/20/22/24 Инчи Кутија Синџир

DEN 220.00
DEN 220.32
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Внимание :
Ако вашата цел износ не повеќе од
Ние ќе ги игнорира вашите choosed превозот начин
Ние ќе испораката од страна на обичните парцела, тоа не е следење !

Главните карактеристики

Метална боја:
16inch, 18inch, 20inch, 22inch, 24inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
RINYIN
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Плоштад
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
NO
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
S925C003
Должина:
16 18 20 22 24
Метали Тип:
Platinum Позлатен

Избор на клиент