• Новак
Anniyo Две Тон Мадона Дева Марија Ѓердани Од Злато Боја Божица Накит Католичката Pendant Жените Католицизмот Објект #018704

Anniyo Две Тон Мадона Дева Марија Ѓердани Од Злато Боја Божица Накит Католичката Pendant Жените Католицизмот

DEN 232.80
Во достапна форма

Пристапност

, ќе се влијае на промена на бојата.

Главните карактеристики

Метална боја:
Со 45см Тенка Синџир, Со 60см Тенка Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
anniyo
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm or 60cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Слика
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
2.5 cm x 3.6 cm
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
018704
Материјал:
Злато Позлатен
Материјал:
Никој

Избор на клиент