• Новак
Убава 6 Бои, Вештачки Gerbera Декоративни Цвеќиња За Трпезарија Дома Декорација Вештачки Декоративни Цвеќиња

Убава 6 Бои, Вештачки Gerbera Декоративни Цвеќиња За Трпезарија Дома Декорација Вештачки Декоративни Цвеќиња

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Убава 6 Бои, Вештачки Gerbera Декоративни Цвеќиња За трпезарија Дома Декорација Вештачки Декоративни Цвеќиња Опис Навлажнувачки и цветаат реални Daisy цвеќиња Вкупна должина : 30cm, Цвет главата големина : 10cm Боја : Црвена, Жолта, Бела, Розова, Зелена Вештачки цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално-како ви Даде чувство на убавина и добро расположение во текот на целиот ден Идеален за ставање во вазна, пополнување на centerpieces или како домашна свадба декорација Така вештачки цвеќиња,изгледа реално-како,донесе повеќе романтична атмосфера за вашиот дом,свадба,кафуле и на друго место. Можете да го ставите во еден уникатен и убава вазна. Известување на педалата ке се притисне се должи на превозот процес,удар со топла фен или стан со прсти да ги споделите со педали отвори природно. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Поради рака мерење, има големина грешка за 1-3cm. Пакет вклучуваат 1 BUC вештачки цвеќиња! Цената Само За Едно Парче Вештачко Цвеќе , Не Еден Сет !!!!

Главните карактеристики

Број На Модел На:
/
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Цвет Стил:
Цвет Букет
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
firlar
Тип:
Gerbera
Стил:
Цвет
Повод:
Дома декорација
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Gerbera

Избор на клиент