• Новак
2017 Топла DC-3V 3Meter 5.0 mm 10Color Изберете Трендовски ЕЛ Жица Флексибилни LED Лента Неонски Светла+DC-3V Батеријата Кутија Дискови

2017 Топла DC-3V 3Meter 5.0 mm 10Color Изберете Трендовски ЕЛ Жица Флексибилни LED Лента Неонски Светла+DC-3V

DEN 397.00
DEN 461.76
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

2016 година Топла DC-3 V 3 Meter 5.0 mm 10 Color Изберете Трендовски ЕЛ Жица Флексибилни Сјај Јаже лента Неонски Светла+DC-3 V Батеријата Кутија Дискови
Спецификација :
10 Боја : Виолетова, Транспарентен Сина, Црвена,Жолта, Портокалова, Бела, Сина, Зелена, Розова, Лимон Зелена.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
Објектот Тежина : 120g
Жица Должина : 3 Meters
Жица со Дијаметар : 5.0 mm
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 PC X EL Жица
1 PC X 3 V батеријата кутија дискови
Детали :
10 Бои Се Прикаже :
Примена :

Главните карактеристики

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
DC3V-5.0 mm ЕЛ жица поставена
сертификација:
CE,RoHS
Лента тип:
Круг 2-жица
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
LED Чип Бренд:
Lumiled
Енергија:
Префрлете
Led Диоди Број/M:
1
Водоотпорен:
Yes
LED Чип Модел:
ел жица
Напон:
3V
Потрошувачка на енергија (W/m):
0.3
Спецификации (монистра светлина / m):
1
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
боја:
10 Одберете Бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
ЕЛ Жица со Дијаметар:
5.0 mm
Должина:
3 Meters
ЕЛ возачот:
3V Батеријата Случај & Контролер
Функција:
Флексибилни и 360 Степени На Осветлување
Функција:
Мирно на/ Бавно да Трепка/ Брзо Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
Одговара Автомобили:
сите видови на автомобили

Избор на клиент