• Новак
Фруктоза пополнување на машина сируп фармацевт течни шеќер фруктоза мерење на машина

Фруктоза пополнување на машина сируп фармацевт течни шеќер фруктоза мерење на машина

DEN 9552.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

сертификација:
CE,EMC,UR,ETL,EMF,САШО,RoHS,CB,АДС,УЛ,LFGB,ГШ
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
Фруктоза Фармацевт Машина
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
6L
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
300W
Функција:
сируп фармацевт
димензија:
260*365*410mm
Поставување опсег:
16 групи
јачина:
6L
Моторни:
300W

Избор на клиент