• Новак
ZOOLER нови деликатна дизајниран реално вистински кожна торба кеси чанти жените познати брендови луксузна торба bolsa feminina 8116

ZOOLER нови деликатна дизајниран реално вистински кожна торба кеси чанти жените познати брендови луксузна торба

DEN 3975.00
DEN 8112.00
-51 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Број На Модел На:
8116
Пол:
Жените
Декорација:
Синџири,Ниту Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Бренд Име:
ZOOLER
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Satchels
Надворешноста:
Никој
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број на Рачки/Ремени:
Две
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes

Избор на клиент