• Новак
Европската Ретро Вила ДОВЕДЕ Iron GlassLoft Коридор Водоотпорен Отворен Столб Chapiter Осветлување Светилка Светла Дома Декор Подарок Нови

Европската Ретро Вила ДОВЕДЕ Iron GlassLoft Коридор Водоотпорен Отворен Столб Chapiter Осветлување Светилка

DEN 2234.00
DEN 2352.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Ова Chapiter Светилка со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено C hapiter Светилка ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со ова В hapiter Светилка . Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : Led Светло*1 Материјал : Алуминиум & Стакло Напон : 110-220 V Зрачењето Област : 10-15 милиони 2 Моќност : 16 W-20 W Боја : Бронза,Црна Големина(Кол.*H) : 180x320mm Пакет се Вклучени : 1 X C hapiter Светилка (Сијалица не е вклучена)

Главните карактеристики

Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Гроздобер
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Wattage:
16-20W
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 години
Тело Материјал:
Алуминиум,Стакло
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Боја На Каросеријата:
Црна
Напон:
220V
Техника:
Кован
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Foyer
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
#A
рамка боја:
Црна
Тип На Објект:
Табела Светилки
сертификација:
CCC,CE,RoHS
MPN:
не се применува
Гаранција:
2 години
Стил:
Европски
Регионот на Производство:
Кина
Тип:
Столб Chapiter Светилка

Избор на клиент