• Новак
Европа Антички Имитација Една Рака Разбојник Модел Пари Кутии дома декор монета банка кутија moneybox смола продавница кафе бар декорација занает

Европа Антички Имитација Една Рака Разбојник Модел Пари Кутии дома декор монета банка кутија moneybox смола

DEN 1102.00
DEN 1224.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Информации За Производот
Должина 12cm,Ширина 8cm,Висина 15см

Главните карактеристики

боја:
Една Рака Разбојник
Материјал:
Смола
Обликот:
jar
Број На Модел На:
XIAOSHITOU MB002

Избор на клиент