• Новак
Електрични домашно МИЛЕНИЧЕ може да запечатување машина во метални конзерви пластични конзервирана храна тегла capper може да ограничување машина, добар квалитет

Електрични домашно МИЛЕНИЧЕ може да запечатување машина во метални конзерви пластични конзервирана храна тегла

DEN 17009.00
DEN 17904.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Електрични домашно МИЛЕНИЧЕ може да запечатување машина во метални конзерви пластични конзервирана храна тегла capper може да ограничување машина, добар квалитет
пакет се вклучени :
1 * лименки запечатување машина

Главните карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
Тип:
Електрични домашно МИЛЕНИЧЕ може да запечатување машина
Број На Производ:
FL0035

Избор на клиент