• Новак
QC12K Одлични во Квалитетот хидраулични замав зрак shearing машина за сечење

QC12K Одлични во Квалитетот хидраулични замав зрак shearing машина за сечење

DEN 48000.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние успешно се служи повеќе домашни и странски клиенти во изминатите неколку години.Сечење на време на оваа машинска алатка е прикажана на MD11-1 НК или Estun E10 КООРДИНАТОР и прецизно го покажуваат намалување по блок големината и бројот на екранот. Користете три точки за поддршка на возниот водич за да се елиминира поддршка јаз, подобрување на намалување на квалитетот.5
3900x1580x2150
QC11 Y-6x4000
6
4000
10-25
20-600
30'-1°30'
7. Добредојде
Секогаш кога ќе се дојде да ја посетите нашата фабрика, можете да видите многу хидраулична преса паузи во нашата фабрика. може да се пофали на одлични техничар тим за дизајн и им служи на нашите клиенти. Се чека за вашиот контакт. Багажник, ножот рамка е целиот заварени, со вибрации за да се елиминира внатрешна стресот, да одржи добра прецизност.5
4700x1650x2250
QC11 Y-6x5000
6
5000
8-20
20-800
30'-1°30'
11
5700x1800x2380
QC11 Y-6x6000
6
6000
8-20
20-800
30'-1°30'
11
6700x2000x2650
QC11 Y-8x2500
8
2500
10-25
20-600
30'-2°
11
3200x1550x2150
QC11 Y-8x3200
8
3200
10-25
20-600
30'-2°
11
3950x1750x2350
QC11 Y-8x4000
8
4000
10-25
20-600
30'-2°
11
4700x1800x2480
QC11 Y-8x5000
8 5000 10-25 20-800 30'-2° 15 5700x1950x2600
QC11 Y-8x6000
8 6000 8-20 20-800 30'-2° 15 6700x1980x2650
QC11 Y-12x2500
12
2500
12-25
20-800
30'-2°
15
3250x1680x2250
QC11 Y-12x3200
12
3200
12-25
20-800
30'-2°
15
3980x1800x2550
QC11 Y-12x4000
12
4000
8-20
20-800
30'-2°
15
4800x1950x2650
QC11 Y-16x2500
16
2500
12-20
20-800
30'-1°30'
22
3280x1830x2520
QC11 Y-16x3200
16
3200
12-20
20-800
30'-1°30'
22
3950x1950x2650
QC11 Y-16x4000
16
4000
8-15
20-800
30'-1°30'
22
4800x1970x2700
НАШИТЕ УСЛУГИ
1.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
QC12K
Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Бренд Име:
HARSLE
Shearing материјал:
нерѓосувачки челик, јаглероден челик, алуминиум
Напојување:
380V 50Hz 3 фаза

Избор на клиент