• Новак
слајд шарм Бесплатен превозот златна патка животинско шарм монистра одговара Пандора хривнија

слајд шарм Бесплатен превозот златна патка животинско шарм монистра одговара Пандора хривнија

DEN 196.32
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да не информирате ако објектот не доби над 4 недели и ние ќе ви ги даде 100% задоволни решенија. Ние ќе ви даде 100% задоволни решенија. Превозот такса и осигурување не се враќа.
Превозот : 1. Ако вашата нарачка тежина е над 2.0 килограми, тоа ќе биде испорачуван Fed Ex, DHL, или ЕМС, итн. Па ние не сме одговорни за било која такси се јавува за време на транспортот. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за веднаш размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Ние сме, исто така, не се запознаени со вашата земја увозник политика. Ако не сте добиле објектот повеќе од 60 дена откако ќе се плати за тоа, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ве молиме имајте во предвид различни земја има различни увоз & извоз на царинските давачки, ние не сме запознаени со вашата земја политика. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars. Сите предмети треба да се примени во рок од 3 недели не текот на 4 недели. Повратни информации : Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволи
.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
слајд шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
5g
Број На Модел На:
A
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
единствена
позлата:
Бела к
Материјал:
Цинк Легура
Погодни Прилики:
Денот на вљубените Ден на Мајката свадба годишнината
колокација:
Различни брендови на хривнија ѓердан
Производот:
Безбедноста На Синџирот
Стил:
Европски и Американски стилови
Функција:
diy хривнија ѓердан
Погоден за:
Божиќ, Денот на Вљубените Ден на Мајката
Објектот Дијаметар:
9*10.5*13.5mm

Избор на клиент