• Новак
AC-220V Toggle Возачот+15Meter 5.0 mm 10 Бои Избор Трендовски ЕЛ жица LED Неонски Празник Осветлување блескав кабел За Фестивал Оркестарот

AC-220V Toggle Возачот+15Meter 5.0 mm 10 Бои Избор Трендовски ЕЛ жица LED Неонски Празник Осветлување блескав

DEN 1779.00
DEN 2068.32
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

AC-220 V Toggle Возачот+15 Meter 5.0 mm 10 Бои Избор Трендовски ЕЛ жица Неонски Светлина блескав кабел јаже За Автомобил-Стил, Декорација Спецификација :
10 Боја : Виолетова, Транспарентен Сина, Црвена,Жолта, Портокалова, Бела, Сина, Зелена, Розова, Лимон Зелена.
Поддржано Од : 220 V
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка, ИСКЛУЧУВАЊЕ
Објектот Тежина : 580g
Жица Должина : 15 Meters
Жица со Дијаметар : 5.0 mm
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 PC X EL Жица
1 PC X 100 V-220 V 20 МИЛИОНИ Трепка ЕЛ инвертер
Детали :
10 Бои Се Прикаже :
Примена :

Главните карактеристики

Употреба:
празник
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Глава Број:
1-19 глава
боја:
Розова,Небо Сина,Светло Зелена,Зелена,Виолетова,Портокалова,Жолта,Бела,Црвена,Сина
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
6 месеци
Приклучете Го Опашка:
No
Е Светилки Вклучени:
No
Карактеристики:
Се сече на било која должина
Должина:
1500cm
Осветлување Растојание:
1-5m
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Празник Име:
Valentie Ден
Музика:
Никој
Број На Модел На:
DC-220V-5.0 mm ЕЛ жица поставена
Приклучок Тип:
Никој
Извор На Светлина:
ел жица
База Тип:
Никој
Напојува со:
220v
боја:
10 Одберете Бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
ЕЛ Жица со Дијаметар:
5.0 mm
Должина:
15 Meters
ЕЛ возачот:
100V-220V 20 МИЛИОНИ Трепка ЕЛ инвертер
Функција:
Флексибилни и 360 Степени На Осветлување
Функција:
Мирно На, Трепка, Исклучување

Избор на клиент