• Новак
Postoral керамички фрижидер појасни порцелански чување на кутии, кутии за размена на инстант храна појасни бин кутија microwavable храна контејнер

Postoral керамички фрижидер појасни порцелански чување на кутии, кутии за размена на инстант храна појасни

DEN 791.00
DEN 878.40
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


[Големина Inforamtion]
Мала : 9.2x7.5cm,300ml
Средниот : 12.5x9cm,700ml

Главните карактеристики

Големина:
S
боја:
300ml
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
Храна
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Стил:
Пастирски
Материјал:
Керамички
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
123
Техника:
На стаклен
Производот:
појасни
Храна Контејнер Функција:
Microwavable,За Зачувување На Свежината
Спецификација:
9.2x7.5cm,12.5x9cm
Оптоварување:
појасни
Капацитет:
300ml,700ml

Избор на клиент