• Новак
3d пвц тротоарите спалната соба обичај фото водоотпорен кат налепница водопад море светот пештерата риба сликарство тапети за ѕидови 3d

3d пвц тротоарите спалната соба обичај фото водоотпорен кат налепница водопад море светот пештерата риба сликарство

DEN 1391.00
DEN 2528.64
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Должина * width = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е Должината * ширина,
ако Должината е 2m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 4 метар квадратен
Ако треба да големината е 4.

Главните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Песочник
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH

Избор на клиент