• Новак
FORUDESIGNS Havanese Куче Жените Голема Гласник Кеси Висок Квалитет Bao Bao Totes Крст-тело Торба за Женски Шопинг Торба Bolsos Mujer

FORUDESIGNS Havanese Куче Жените Голема Гласник Кеси Висок Квалитет Bao Bao Totes Крст-тело Торба за Женски

DEN 1248.00
DEN 1919.52
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.
FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Број На Модел На:
AL
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
neoprene
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Обвивка Материјал:
Rayon
Објектот:
моден жените чанта
Шаблон Тип:
Havanese жена крстот тело кеси
боја:
Браун
Големина:
49*29*39*11.5cm
Тежина:
300g
Пол:
повик чанти за жени
Производи Статус:
Акции
Стил:
симпатична куче се печати торба
Пакување:
на polybag за секое парче
кориснички &drop шопинг &трговија на големо :
Поддршка

Избор на клиент