• Новак
Прилагодено ЛОГО Пенкало диск дијамант usb флеш диск 4gb 8gb 16gb 32gb usb memory stick метал pendrive шарени флеш картичка usb клуч

Прилагодено ЛОГО Пенкало диск дијамант usb флеш диск 4gb 8gb 16gb 32gb usb memory stick метал pendrive шарени

DEN 163.00
DEN 192.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во.
2) Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена .
3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање. Ако не сте спремни да чекаат откако на производот(ите) што е (се), се испраќаат надвор за 60 дена, ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата износ.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.
4) 60 дена безусловна наплата. Ако не сте задоволни, pls се каже со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 128 MB/1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB
Интерфејс : USB 2.

Главните карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
боја:
НЕБОТО Сино, Црвено, Длабоко Сина, Зелена, Бела, Виолетова, Длабоко Зелена, Сина, Златна, Црна, Розова
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Бренд Име:
OSMR
Енкрипција:
Yes
Број На Модел На:
OSC258
Материјал:
Кристално
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
Шифрирана, Cloud Складирање
Стил:
Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Lanyard,Робот
производ тежина:
36g
Времето на пазарот:
Мај-13
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент