• Новак
памук sateen водат свежи shivering ткаенина за шиење жените облека текстил ткиво венчаница перница од страна на 50x150cm

памук sateen водат свежи shivering ткаенина за шиење жените облека текстил ткиво венчаница перница од

DEN 344.00
DEN 399.36
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Ширина : 150cm
Meterial : памук
Погоден за : фустан, cheongsam, наметки, sleepwear, шалови, завеси, костим, чанти, чевли, дома декор, рачно изработени DIY и така натаму.
ве молиме имајте во предвид дека :
1 : ние поддршка за промет на големо , доколку купите повеќе од 10 парчиња , ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде изненадени цена .
2 : ние не се намали на ткаенина ако купите повеќе од едно парче
3 : ако купувате 1 парче, големината е 50 x 150 см
ако купувате 2 парчиња, големината е 100 x 150 см
....
ако се купи 10 парчиња, големината е 500 x 150 см
и така натаму .
производ покажува :
исто така можете да ги видите производите како што е подолу :

Главните карактеристики

Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Стил:
Twill
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
HLQON
Техника:
Ткаени
Тип:
Sateen Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Функција:
Дише
Модел:
ткаенини-952
Handfeel:
Мека
Погоден за:
фустан, cheongsam,sleepwear, шалови,завеси, костим, дома декор

Избор на клиент