• Новак
Есен и зима stovepipe лифт over-the-коленото долги чизми водат ткаенина рамно стапало рамен сомот долго gaotong жените чевли

Есен и зима stovepipe лифт over-the-коленото долги чизми водат ткаенина рамно стапало рамен сомот долго gaotong

DEN 967.00
DEN 1051.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .позадина итн.
Плаќање :
1).Ние го прифаќа alipay тука. ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Горниот Материјал:
Стадото
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Бренд Име:
KNCOKAR
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Пета Тип:
Плоштад пета
Вратило Материјал:
Крзно
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Горниот дел од површината на материјалот:
мешани со материјали
чевли пета стил:
лифт
другиот / другите:
Слатка
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење
Декорација:
Панделки
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Подигнете Тип:
Моден Чизми

Избор на клиент