• Новак
Деца Возен Торба 3D стерео девојката Момчето количка случај Цртан филм за Деца на училиште mochilas училиште торба Дете Количка Кеси со тркала

Деца Возен Торба 3D стерео девојката Момчето количка случај Цртан филм за Деца на училиште mochilas училиште

DEN 2009.00
DEN 2184.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


3 D Дете Патна Количка Торба 3pcs/set
16" Ранец : L32*W14*H43cm
Влечење Род Должина : 76cm
Вкупната Тежина : 1.2 KG
Ручек Ранец : L21*W9*H23cm Тежина : 0.3 KG Молив Кутија : L21*W5*H10 cm Тежина : 0.1 КГ ВКУПНА ТЕЖИНА : 1.6 KG /SET

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Висина:
42cm
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Тркала Торба
Објектот Ширина:
14cm
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ZIRANYU
Објектот Должина:
32cm
Објектот Тежина:
1.6kg

Избор на клиент