• Новак
2018 Жени Секси Црна долна Облека Nightwear Женски Долги Ракави Бања Облека Sleepwear Babydoll Чипка Nighties со Камшик Плус Големина

2018 Жени Секси Црна долна Облека Nightwear Женски Долги Ракави Бања Облека Sleepwear Babydoll Чипка Nighties

DEN 979.00
DEN 1359.36
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


2018 Жени Секси Црна долна Облека Nightwear Женски Долги Ракави Бања Облека Sleepwear Babydoll Чипка Nighties со Камшик Плус Големина ПРОИЗВОД ПОКАЖЕ ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА ЕДИНИЦА за ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ НИ ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА РУС ГОЛЕМИНА INT.ГОЛЕМИНА M
(ВКЛОПУВА S-M) CM 81 - 91 61 - 71 86 - 96 4 - 6 8 - 10 36 - 38 40 - 42 XS - S ВО 32 - 36 24 - 28 34 - 38 XL
(ОДГОВАРА НА L-XL) CM 91 - 101 71 - 81 96 - 106 8 - 10 12 - 14 40 - 42 44 - 46 M - L ВО 36 - 40 28 - 32 38 - 42 3 XL
(ВКЛОПУВА 2 XL-3 XL) CM 101 - 111 81 - 91 106 - 116 12 - 14 16 - 18 44 - 46 48 - 50 XL - 2 XL ВО 40 - 44 32 - 36 42 - 46 5 XL
(ВКЛОПУВА 4 XL-5 XL) CM 111 - 121 91 - 101 116 - 126 16 - 18 20 - 22 48 - 50 52 - 54 3 XL - 4 XL ВО 44 - 48 36 - 40 46 - 50 7 XL
(ВКЛОПУВА 6 XL-7 XL) CM 121 - 131 101 - 111 126 - 136 20 - 22 24 - 26 52 - 54 56 - 58 5 XL - 6 XL ВО 48 - 52 40 - 44 50 - 54 Имајте на ум 1 : Облека со добра еластичност. Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. МОДЕЛ ГОЛЕМИНА Тежина Висина Биста Биста Биста Биста 108 KG 172 CM 110 CM 88 CM 113 3 XL Забелешка : Големината препорачува за повикување само, ве молиме одберете ја големината според нивната конкретна ситуација долна ОБЛЕКА СО КАМШИК

Главните карактеристики

Големина:
M, XL, XXXL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Бренд Име:
ZENWINKAY
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал Состав:
Полиестер
Декорација:
Панделки
Јака:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Материјал:
Чипка,Полиестер
Големина:
М,XL,3XL,5XL

Избор на клиент