• Новак
16Pcs ХСС Бела Челик Пресврт Вежба Малку Сет 0.8-1.5 mm За Електрична Мелење Вежби Перфоратор алат

16Pcs ХСС Бела Челик Пресврт Вежба Малку Сет 0.8-1.5 mm За Електрична Мелење Вежби Перфоратор алат

DEN 44.00
DEN 53.28
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Челик Боја : Сребро Ова 16 компјутери бела челик вежба битови се за DIY мелење и удирање (дрво, метал, мувла полирање цели). Овие се со висок квалитет бела челик вежба битови за Dremel електрични мелење додатоци. Може да се користи за дупчење, како што се метал, пластика,алуминиум и дрво, добра отпорност на абење, удирање сила е силна. Карактеристики : Може да се користи за дупчење, како што се метал, пластика,алуминиум и дрво. Добра отпорност на абење. Голема работна ефикасност, совршен удирање ефект и долго користење на живот. Погодно за дупчење, едноставен за користење, безбеден и сигурен. Широко се користат во прецизни удирање технологија и slotting, како што се vajra bodhi маслиново нуклеарна орев удирање. Спецификации : Дијаметар : 0.8/0.9/1/1.1/1.2/1.3/1.4/1.5 мм (секоја големина на две парчиња ) Не мало пакет Количина : 16 Pcs (1 Set)
Пакетот вклучува : 16 Pcs x Белата Челик Вежба Битови

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
дрво плоштадот ударна дупка
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
како се покаже

Избор на клиент