• Новак
Мотоцикл 18mm 22mm PTC Вода Термометар Метар Сензор Сонда Мото Мотор Температура на Водата Мерач Адаптер За Повеќето Скутер АТВ

Мотоцикл 18mm 22mm PTC Вода Термометар Метар Сензор Сонда Мото Мотор Температура на Водата Мерач Адаптер За

DEN 715.00
DEN 928.80
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Инаку default испрати 18mm било која боја конектор.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш
.
Превозот време не е загарантирана.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации.
Fitment :
Оваа Aution се Вклопува црево 18mm или 22mm внатре Дијаметар , има 1/8" директно тема дупка за Сензор, но лесно може да бидат снимени за 1/8" NPT заострените тема.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). ние ги испратите преку различни воздух mail.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.4 X X X X 27 X X X X 11m Ефективната температура спектар : -10~+60℃ Ефективни напон:DC12 V Екранот единица:1℃ Термометар се Прикаже спектар : 0~120°C (32~248℉)
Пакетот Вклучува :
Според одбраниот производ, организира испорака. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
Универзална 18mm 22mm Термометар Сензор Сонда
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Специјални Функции:
Со Монтажа Прстен
Материјал Тип:
CNC T6061 Алуминиум
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Објектот Висина:
0cm
Тип На Објект:
МОТО Мотор LED Сензор на Температура на Вода Сонда
Примена:
Вода Temp Адаптер Вклопува црево 18mm или 22mm внатре Дијаметар
Инсталација Белешки:
No
боја:
Портокал/Црна/Gold/Сино/Сребрена/Титаниум/Зелена

Избор на клиент