• Новак
Универзален Автомобил Стил СТП Кожа 4 USB Автомобил Полнење Седиште Јазот Креативни Складирање Кутија Организатор Чаша Пијалок Носителот Прифати Пад на Превозот

Универзален Автомобил Стил СТП Кожа 4 USB Автомобил Полнење Седиште Јазот Креативни Складирање Кутија Организатор

DEN 3952.00
DEN 4160.16
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Универзален Автомобил Стил СТП Кожа 4 USB Автомобил Полнење Седиште Јазот Пукнатина Складирање Кутија Catcher Организатор Чаша Пијалок Носителот Прифати Пад на Превозот
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Бидејќи постојат голем број на наредби за процесот, ако примите скршени објект или сеуште не добиваат објектот по 60 дена, не брзаат да им даде лош преглед или да поднесат спор. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници. Откако состојбата е потврдена ние ќе ја објектот, ве молиме верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи најдобра услуга. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна Лево, Беж Лево, Браун Лево, Вино Црвено Лево, Црна Право, Беж Право, Браун Право, Вино Црвено Право
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
815g
сет парче:
1
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
I03
Објектот Висина:
7cm
Бренд Име:
TYUI
Специјални Функции:
usb полнење

Избор на клиент