• Новак
KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за DELL Vostro 14-3000 3446 14

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за DELL Vostro 14-3000 3446 14

DEN 866.00
DEN 911.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Потоа, употреба за коса посува да се загрее, а ќе се лепи. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто.И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање. Очигледно голема!
2. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Vostro 14-3000 3446 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Избор на клиент