• Новак
Z3003 3Pcs 7 Multicolor ЈП Челик Сечење Shears + Чистење Ножици + Надолу Curving Shears Професионални Миленичиња Коса Ножици Одговараат на

Z3003 3Pcs 7 Multicolor ЈП Челик Сечење Shears + Чистење Ножици + Надолу Curving Shears Професионални Миленичиња

DEN 1064.00
DEN 1519.68
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!.ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 7.0 Инчен(За 19cm)
(3) Quatity : 3 Pcs/Set + Торба , За 3 Pcs како следново :
6.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
28
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици

Избор на клиент