• Новак
20Pcs Црвена кожа хривнија Антички сребрен алуминиум СВ ЈУДА THADDEUS Шарм Хривнија Б-65

20Pcs Црвена кожа хривнија Антички сребрен алуминиум СВ ЈУДА THADDEUS Шарм Хривнија Б-65

DEN 566.00
DEN 690.24
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

99 /многу
парчиња / многу
многу 20 Pcs Црвено Hamsa (S) & уроци Мушка Kabbalah Шарм String Плетенка Нараквици AS9810 US$ 19. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.99 /многу
парчиња / многу
50pcs Црна Leatheroid Плетенка String Kabbalah "Ѕвездата на Давид" Шарм Среќа Хривнија SHL 3025 US$ 26. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.99 /парче
Трговија на големо Многу 20pcs Црна Двојно Кожни Нараквици се Вклопи во Европската Привлечност и Монистра (2644) САД$ 23. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
C : Други можете да изберете Western union Или TT надвор линија
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. 16-20cm должина, кожа string големина : 3мм во пречник Материјал : Кинески јазол јаже низа и сребро позлатен затворач, цинк легура метал шарм
конверзија на валути 1 инч = 25.99 /многу
парчиња / многу
80 Pcs Црвено Leatheroid Плетенка String Kabbalah Рака Шарм Среќа Нараквици SHL3024 US$ 18. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Главните карактеристики

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
Б-65
Поставување Тип:
Prong поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Слика
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа

Избор на клиент