• Новак
Трговија на големо Плоштадот 35/45/55cm Јапонски Душекот Дабови Дрвени Led Таванот Светлина Цврсто Дрво Осветлување за Дома Декор Светилка фенер Тела

Трговија на големо Плоштадот 35/45/55cm Јапонски Душекот Дабови Дрвени Led Таванот Светлина Цврсто Дрво Осветлување

DEN 2448.00
DEN 2880.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Боја На Каросеријата:
30CM 12W, 35CM 18W, 45СМ 24W, 55CM 32W
Wattage:
Cool White, Warm White, RGB
Тип На Објект:
таванот светла
Карактеристики:
Внатрешна употреба
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
5-10square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
YLT-015
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Дрво
Стил:
Јапонија Стил
сертификација:
CCC
Заврши:
Никој
Тело Материјал:
бамбус

Избор на клиент