• Новак
кој во туш шарени воена морнарица шапка капа мода рамен морнар капетан шапка семејство морнар капа коска жени мажи покриви носии

кој во туш шарени воена морнарица шапка капа мода рамен морнар капетан шапка семејство морнар капа коска жени

DEN 285.00
DEN 379.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме фабрика директно продавница. Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени! Ние нудиме на големо цена за рефус цел.Ние ќе им понуди попуст или слободна локација за подигнување на превозот,колку повеќе наредбата,толку поголем попуст ќе добиете. За капка превозот цел,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас. Ако постојат некои капи кои сакате да ги купите, но не може да се најде во нашата продавница,можете да контактирате со нас. 100% Сосема Нов Објект Име : воена капа Големина : возрасни големина,која одговара на 56-60cm Главата обемот деца големина,која одговара на 50-54cm Главата обемот Материјал : памук Повод : вообичаена Тежина : 150g Логото Техника : мрачно Пакет вклучуваат : пакет со меур торба

Главните карактеристики

Шапка Големина:
S, M
Тип На Објект:
Воена Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Кој во туш
Број На Модел На:
H171031-1
Возрасни големина:
56-60cm Главата турнеја
Деца Големина:
50-54 cm Главата турнеја

Избор на клиент