• Новак
Викиншки Воини Norsemen Битка Секира Автомобил Камион Прозорец Винил Decal Налепница

Викиншки Воини Norsemen Битка Секира Автомобил Камион Прозорец Винил Decal Налепница

DEN 171.00
DEN 336.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
сонцето-316
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
15.5cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Избор на клиент