• Новак
10PCS/МНОГУ BTS724G BTS724 BTS7246 СОП-20 МОСТ ВОЗИ ПРЕКИНУВАЧ

10PCS/МНОГУ BTS724G BTS724 BTS7246 СОП-20 МОСТ ВОЗИ ПРЕКИНУВАЧ

DEN 637.00
DEN 671.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Повратни информации 1. испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение . За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2.Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден. Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време. можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе.Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BUW
Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
тековната:
10A
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Избор на клиент