• Новак
Dispalang Лаптоп Ранец Миленичиња Куче Печати на Жените Ранци Животинско Училиште Кеси За Тинејџер Мултифункционален Патна Торба Жените Торба

Dispalang Лаптоп Ранец Миленичиња Куче Печати на Жените Ранци Животинско Училиште Кеси За Тинејџер Мултифункционален

DEN 1296.00
DEN 1727.04
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Dispalang Лаптоп Ранец Миленичиња Куче Печати на Жените Ранци Животинско Училиште Кеси За Тинејџер Мултифункционален Патна Торба Жените Торба

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
училишен ранец
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
mochila feminina
Големина:
40*30*18cm
кориснички:
Yes
3D печатење:
Термички Боја Сублимација
Карактеристики:
мулти-цел, висок квалитет, се дише
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Тежина:
500g

Избор на клиент