• Новак
Цртан филм еднорог,дијамант вез,мозаик,ѕидни украси,DIY,кристал,атипичен,дијамант сликарство,крстот бод,игла подароци--1-LH062

Цртан филм еднорог,дијамант вез,мозаик,ѕидни украси,DIY,кристал,атипичен,дијамант сликарство,крстот бод,игла

DEN 360.00
DEN 580.80
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се имаат мал дел на дефекти, секоја слика, ние ќе ви испрати дополнителна 20% -30% дијаманти . За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот.
За Круг дијамант
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни.
Мозаикот сликарство не HD слика.нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро. ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. така што голема големина ќе биде подобар ефект. Пакет : Целосна вежба, памук платно, алатки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија . Предмети : 1.5 mm (како што се на Пиксели од сликата). Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали. Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволно дијаманти. Meterial : Памук Платно и смола вежби
3. ако дијаманти не е доволно, можете да не контактирате директно . чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот.(исто како ќе го изберете)
2. ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката. Ајде да го реши проблемот со вас . ве молиме остатокот увери купување . П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно.

Главните карактеристики

Големина:
25X35CM Round, 30X40CM Round, 40X55CM Round, 50X65CM Round, 60X75CM Round, 25X35CM Square, 30X40CM Square, 40X55CM Square, 50X65CM Square, 60X75CM Square
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
10-60
Поставете Тип:
крстот бод
Тип:
дијамант везови
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Стил:
Скелетот
Видови на:
еднорог

Избор на клиент