• Новак
Гитара Додатоци Црна Внатрешно Гитара String Подесување Штипки Приемници Машина Главата Лево 6L

Гитара Додатоци Црна Внатрешно Гитара String Подесување Штипки Приемници Машина Главата Лево 6L

DEN 272.00
DEN 327.36
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Сет од 6 квалитет на црната машина глави за челик string (електрични или акустична) гитари (6 L) Квалитетот запечатени машина глави Тешки внатрешни опрема Боја : Црна
Пакетот вклучува : 6 x Лево гитара машина глави 6 x ferrules 6 x Навој черупка 6 x завртки

Главните карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Тип:
Други
боја:

Избор на клиент