• Новак
Делта AFB0824VH 5U48 24V DC 0.21 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот фан

Делта AFB0824VH 5U48 24V DC 0.21 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1080.00
DEN 1174.08
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Ве молиме, напишете EORI број. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
AFB0824VH 5U48
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Фан Големина:
80x80x25mm

Избор на клиент