• Новак
Топ Мода Целосна Памук Pantalones Mujer Сопствени Направени Жените Дами Office Бизнис Формално Одговара На Нови Пристигнување Работа Носат Костим

Топ Мода Целосна Памук Pantalones Mujer Сопствени Направени Жените Дами Office Бизнис Формално Одговара На

DEN 4514.00
DEN 4751.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони+Вест ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )
1 . Деколте = ? 2 . Рамо = ? 3 . Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?
5 . Врвка за околу = ? 6 . Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Половината = ? 9 . Колковите = ?
10 . Јакна должина = ? 11 . панталони Должина = ? 12 . Бедрото = ?
13 . Висина = ? 14 . Тежина = ?
Големина На Табелата (Изберете Големина За Големината На Табелата)
ОДГОВАРААТ на боја картичка ( Можете да ја смените бојата на облека )
Сатенски боја картичка ( Можете да ја смените бојата на вест и вратоврска )

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
OnnPnnQ
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
NV1002
Облека Должина:
Редовни
Материјал Состав:
Волнени мешавина

Избор на клиент