• Новак
25 Парчиња Розово-црвена Фолија Фламинго Хартија Цевчиња Божиќ Свадба Декорација Булчински Туш Партија Материјали Креативни Пиење Цевчиња

25 Парчиња Розово-црвена Фолија Фламинго Хартија Цевчиња Божиќ Свадба Декорација Булчински Туш Партија Материјали

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност


25 Парчиња Розово-црвена Фолија Фламинго Хартија Цевчиња Божиќ Свадба Декорација Булчински Туш Партија Материјали Креативни Пиење Цевчиња Euniqueen
100% Сосема Нов И Висок квалитет
Materal : Храна одделение белена хартија
Боја : Розово-црвена
Модел : Шари, срцето, f lamingo
Должина : 19.6 cm /7.71"
Пакет се вклучени : 1 * 25pcs хартија слама
Ве молиме истакна :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! ве молиме да се разбере.
Превозот
Нормално нарачки под $7.00 ќе бидат испратени преку кина пост обичен мал пакет плус (без следење на број и следење на информации), тоа може да потрае до 39-75 дена да бидат испорачани. Ве молиме да бидете трпеливи чекате на вашиот парцела.
Нарачки на повеќе од $7.00 ќе бидат испратени преку регистрирани воздухопловната (со следење на број и следење на информации). За меѓународни пакети, може да потрае до 20 -60 дена да бидат испорачани.


Главните карактеристики

боја:
25pcs-микс 4 шема
Повод:
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
Бренд Име:
Euniqueen
Шема:
Срцето,Шарени,Полна Боја,Писмо
Број На Модел На:
LT-СФР
Материјал:
Cowhide хартија
Материјал:
Хартија
Должина:
19.6cm /7.71
Количина:
25 компјутери/пакет
Тип:
Фолија модел слама
Тип На Објект:
хартија за пиење цевчиња
боја:
Розово-црвена фолија

Избор на клиент