• Новак
OUTEST Дигитални TP101 Месо Термометар Должина 237mm Готвење Храна Кујна BBQ Сонда Вода Млеко Масло Течни Рерна Термометар

OUTEST Дигитални TP101 Месо Термометар Должина 237mm Готвење Храна Кујна BBQ Сонда Вода Млеко Масло Течни Рерна

DEN 172.00
DEN 245.76
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
MasTech
Стил:
Рачни
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Број На Модел На:
TP101
Употреба:
Апарати за домаќинство
Теорија:
температурата контролер
Моќност Тип:
1.5 v батерија(Не се вклучени)
Објектот:
дигитален термометар месо
Температурата Опсег:
-50C-300C(-58F-572F)
Температурата Точноста:
+/-1C/С
Должина:
237mm
Производот Категорија:
кујнски алатки
Тип:
Апарати за домаќинство
Опсегот:
Течности и храна температура
Напојување:
1.5 V батерија (не се вклучени)

Избор на клиент