• Новак
Калено Стакло мембрана За Apple iPad Про 12.9 Челик филм Таблет КОМПЈУТЕР Екран Заштита Зајакнато за iPad pro12.9 A1584 Случај

Калено Стакло мембрана За Apple iPad Про 12.9 Челик филм Таблет КОМПЈУТЕР Екран Заштита Зајакнато за iPad pro12.9

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети ( За Apple i Pad Про 12.9 )12.9" инчен, Друга Таблета модели не им е дозволено да ги користите
Експлозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin
2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опција
Пакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Главните карактеристики

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
2 Пакети
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
No
Бренд Име:
HUWEI
Број На Модел На:
За Apple iPad Про 12.9
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad

Избор на клиент