• Новак
3D Позадина Модерна Тропска Палма Банана Лист Фото Ѕид Mural Дневна Соба Хотел Влезот Позадина Ѕид Оркестарот De Papel Parede 3D

3D Позадина Модерна Тропска Палма Банана Лист Фото Ѕид Mural Дневна Соба Хотел Влезот Позадина Ѕид Оркестарот

DEN 457.00
DEN 895.68
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Но, било која големина е целокупната шема.
Топло-продажба Најпопуларните, ве Молиме Кликнете На Сликата.86 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.
Ако не се обезбедени ни вашиот ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина.
Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни, во многу земји, ние може да ви даде бесплатен превозот од express.8 м во ширина и 1,6 m висина. Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни. Како да се цел тоа ?
Област = ширина x висина. На mural позадина не е само-лепило.)
Често поставувани прашања.
Ако не кажете ни за вашите омилени површината материјал, ние ќе произведе основен материјал "W aterproof платно" .
Совети : Бразилски пријател, ве Молиме испратете ни го вашиот CPF број под цел; руски пријател, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме . Ние мора да произведуваат според големина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : ми треба 1 сет на mural позадината, големината е 1. Ве молиме изберете количество 3 во ред. Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности.

Главните карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof
Број На Модел На:
BS673
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Слама
Бренд Име:
jiadou
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени

Избор на клиент