• Новак
Uodesign Божиќ Обетки Дедо Мраз Снешко Божиќ Дрво Мода Обетки Накит Божиќ Подарок Шарм Обетки За Жените Подарок

Uodesign Божиќ Обетки Дедо Мраз Снешко Божиќ Дрво Мода Обетки Накит Божиќ Подарок Шарм Обетки За Жените Подарок

DEN 137.00
DEN 159.36
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
UO021
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UODESIGN

Избор на клиент