• Новак
Нов Топла Продажба на Високо Квалитетни Модни Жените Чевли Sequins Злато Сребро Посочи Високи потпетици Нова парична Казна Документарен Чевли

Нов Топла Продажба на Високо Квалитетни Модни Жените Чевли Sequins Злато Сребро Посочи Високи потпетици

DEN 707.00
DEN 768.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[8888] Попуст Предмети
Vamp : sequins материјал
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
За боја засенчување : ние продаваат предмети се материјал објект photographies, но тешко да се избегне може да се појави малку надвор боја, од светлината или на дисплејот и други причини бебе боја на сите во вид преовладуваат
Внимание
Бидете сигурни дека вашиот примање на информации се точни. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 0-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Враќање & Замена
Кога ќе ја прими стоката најде оштетените во транзит или квалитетот на производот проблеми, ве молиме пратете ни слики и предлози. Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Руската Федерација обичните стоки (со исклучок на моторни, бесплатно) ве молиме изберете Експрес - SPSR,Пакет, бидејќи Lan Shou или знак за успех во Русија во 75 поголемите градови (вклучувајќи Москва и санкт Петербург, итн. Сите големи Кредитни Картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако се избере начинот на превоз е бесплатен превозот, ние ќе го избере најбрз начин на транспорт. Ако се избере начинот на превоз е бесплатен превозот, ние ќе го избере најмногу брз начин на транспорт, како што се Epacket и други превозот методи, не ограничувајќи се на Кина Пост Воздух Mail.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
35Yw6
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Стил:
Класици
Моден Елемент:
bling
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиент