• Новак
Со Еден Водич Цевка Кутија од 100 Расположливиот Акупунктура рачно производство на бакар се справи со еден Игли Една Цевка

Со Еден Водич Цевка Кутија од 100 Расположливиот Акупунктура рачно производство на бакар се справи со еден

DEN 569.00
DEN 632.64
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
018x13, 022x40, 025x13, 025x25, 025x40, 025x50, 030x13, 030x25, 030x30, 030x40, 035x40, 030x75, 035x75, 030x50
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium,Large,Small,XLarge
Примена:
Лице
Бренд Име:
blessfun
Број На Модел На:
BLS00103115
Материјал:
челик ,бакар
Количина:
100
пакет технологија:
Независна asepsis пакување
Рок На Траење:
2 години
попуст MAX:
50%ПОПУСТ

Избор на клиент