• Новак
ЗА Бразил Легендарниот возач Ayrton Сена da Silva т бела кошула Секојдневен удобно tshirt TEE Кошула GA461

ЗА Бразил Легендарниот возач Ayrton Сена da Silva т бела кошула Секојдневен удобно tshirt TEE Кошула GA461

DEN 479.00
DEN 504.48
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


100% Бенд new & личност Дизајн, печатење & Висок Квалитет и Удобно
Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,
pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка! Answer : ___________________________ Note : ( 1 cm = 0.39 инч , 1 инч = 2.54 см ) големината табелата погоре се однесува на облека димензии , а Не на вашето тело мерења . Бидејќи облека Мери со рака може да се 1-3cm разлика. Погоре е Големината Препорачуваме референтна маса (тежина / Висина) -

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Нормално
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
bigdajutu
Маскирани:
No

Избор на клиент