• Новак
BOEYCJR Пеперутка женски Прстени Гроздобер Мода Накит камен расположение Прстени за Жените Божиќ Подарок anillo anneau

BOEYCJR Пеперутка женски Прстени Гроздобер Мода Накит камен расположение Прстени за Жените Божиќ Подарок anillo

DEN 206.00
DEN 374.40
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Цел < 5 ДОЛАРИ Слободни Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 2.Ако сте satified со нашите производи,ве Молиме да светне на 5 ѕвезди за нас. Ве молиме овозможи мала разлика во бојата и формата. Па може да се при поставувањето на цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Цел ≥ 5 ДОЛАРИ Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или Ali Express Стандард Превозот 3. Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Цел > 150 ДОЛАРИ Слободни International Express ( Освен Remote )
Ако имате било каков проблем, ве Молиме директно. Како можам да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.net /en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме и ние може да ви помогне да продолжи.Како и да е,спорот не може да го реши проблемот. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Бренд Име:
BOEYCJR
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
R004
Функција:
Додатоци
Површината Ширина:
30мм
прстен стил:
Бакарни Легури Прстен
Тежина:
за 10g
Големина:
adjustable
Боја:
како Слика
Внатрешен Дијаметар:
прилагодлив
Обликот:
Пеперутка
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
гроздобер,бохемски,тренди,Етнички
Wholesell или drogship:
И двете се прифатени

Избор на клиент