• Новак
внатрешниот c v заедничка оска вратило се Вози во окното за Мерцедес Бенц W212 E200 E220 E230 E240 E250 E270 E280 E300 E320 E350 E500

внатрешниот c v заедничка оска вратило се Вози во окното за Мерцедес Бенц W212 E200 E220 E230 E240 E250 E270

DEN 3456.00
Во достапна форма

Пристапност

Количина : една цена
Тежина : околу 3 KG
Материјал : Увезени материјали
Содржи : една кратка биографија се подигне, една кратка биографија подигање менгеме,c v заеднички Cv подигање:направени со висок квалитет chloroprene гума. Со, масло, вода, високо ниво (низок) температура, облека, киселина и алкално, пламен retardant, проводници, анти-статички, итн. може да издржи минус 30 целзиусови степени до 90 степени На температура во опсег без пукање.
Cv подигање менгеме :материјал за 65 Mn (пролет челик), термички третман цврстина HRC44 ~ 51 HRC, на површината на оксидација

Главните карактеристики

Бренд Име:
stenzhorn
Тип:
прашина маска

Избор на клиент