• Новак
1PCS Пластични Haair Чешел Кадрава Коса Четка Фризерски Салон Стил Долго Заб Стил и ги Собереш 2U1103

1PCS Пластични Haair Чешел Кадрава Коса Четка Фризерски Салон Стил Долго Заб Стил и ги Собереш 2U1103

DEN 53.00
DEN 72.00
-26 %
Во достапна форма

Пристапност

Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
Афро Чешел Кадрава Коса Четка Фризерски Салон Стил Долго Заб Стил И Ги Собереш
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Packlage големина : прибл. Не фактура или приемот се вклучени.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.19 cm x 7 cm
Оваа чешел е форма е како вилушка, може да миеш косата многу добро, направете ја вашата коса изгледаат повеќе привлечни
Широк вие чешел, ќе не боли вашиот скалп и коса
Особено погоден за кадрава коса
Мала тежина и мини големина, погодно за носење
Пакет се вклучени :
1x чешел
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор бидејќи програми не се калибрира истиот
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HAICAR
Број На Модел На:
1x чешел косата
Материјал:
Пластични
Големина:
approx.19 cm x 7 cm
Тип На Објект:
чешел
боја:
Црна
Количина:
1pc

Избор на клиент