• Новак
Шарени Позадина Custom 3 d Модерна Позадина Десктоп Гроздобер Ѕид Оркестарот Апстракт 3d Позадина Позадина Спалната соба Ѕид Мурали

Шарени Позадина Custom 3 d Модерна Позадина Десктоп Гроздобер Ѕид Оркестарот Апстракт 3d Позадина Позадина

DEN 1080.00
DEN 2001.12
-46 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
како слик
Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
ZY-198
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Гроздобер

Избор на клиент