• Новак
Граница Вклучите Оригиналната Нови XCKD21H0M12 ZCD21M12 ZCEH0

Граница Вклучите Оригиналната Нови XCKD21H0M12 ZCD21M12 ZCEH0

DEN 3206.40
Во достапна форма

Пристапност

- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашиот
незадоволството и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате
за било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата
иднината Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.
Повеќе од една е дозволено.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Број На Модел На:
XCKD21H0M12=ZCD21M12+ZCEH0
Гаранција:
1year
Карактеристики:
11
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент