• Новак
Миленичиња Куче Џвакање Играчки Храна Фармацевт Топката Залак-Отпорни Чисти Забите Природна Гума

Миленичиња Куче Џвакање Играчки Храна Фармацевт Топката Залак-Отпорни Чисти Забите Природна Гума

DEN 108.00
DEN 153.12
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од не-токсични гума, отпорни на залак Тоа е добар подарок за вашето домашно милениче се Задржи куче забите и непцата се чисти и здрави Ефективно им помага на чистење на забите, масажа на непцата и јазикот, намалување на одгледување на денталниот плак и забен камен, на тој начин спречувајќи разни на орални болести Вежби за заби и малку nubbins на коскената да помогне во чистење на наслаги на забите Одлична за средни и големи големи кучиња
Спецификации : Тип : Пет Стоматолошки Teething Обука Играчка Топката Материјал : Пластични Боја : Зелена/Црвена/Светло Сина/Жолта/Портокал/Темно Сина Дијаметар : 5cm Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Таму би можело да биде од 2-3cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Pc Џвакање Играчка

Главните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Играчки Тип:
Топки
Материјал:
Гума
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче

Избор на клиент