• Новак
Оксфорд Ткаенина Шепа шема Автомобил Милениче Седиште Опфаќа Водоотпорен Задната Клупа Седиште Патување Додатоци столче Опфаќа Мат за домашни Миленици, Кучињата

Оксфорд Ткаенина Шепа шема Автомобил Милениче Седиште Опфаќа Водоотпорен Задната Клупа Седиште Патување Додатоци

DEN 1596.00
Во достапна форма

Пристапност


Добар Квалитет Милениче Седиште Покрие Безбедност Водоотпорен Hammock црна боја
Големина : 130*150*55cm
Боја : Црна со шепа
Мали еден задното седиште виткање водоотпорен милениче столче покрие hammock куче перница мат,пет автомобил душеци,лулка автомобил милениче превозникот подлога, автомобил милениче мат , столче назад перница заштита,

Главните карактеристики

Големина:
130x150x55cm
Бренд Име:
мис куќи
Тип На Објект:
Автомобил Патување Додатоци
Стил:
Класици
Шема:
Печати
Применливи Раса Куче:
Универзална
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Windproof
Материјал:
Најлон
Fitable Тежина:
Тип:
Кучиња
Тип:
Кучиња седиште маска
Тежина:
1100g
is_customized:
Yes
Големина:
135x150x55cm
Употреба:
Превозници
Применливи Раса Куче:
Мали средни кучиња
Боја Шема:
Црна со шепа печатење

Избор на клиент